Zapobiegnij tragedii z bhp online!

Polacy uwielbiają podróżować! I nic w tym złego, gdybyśmy zachowywali umiar, jadąc na upragniony wypoczynek. Niestety wielu kierowców nie potrafi zastosować się do obowiązującego prawa i bez skrupułów łamie przepisy drogowe. To prosta droga do tego, aby wakacje lub długi weekend majowy zakończył się tragedią! W bieżącym roku Boże Ciało wypadało w czwartek 31 maja. To skłoniło wielu do wyjazdu na 4 dni. Tak krótki czas, a w ciągu tych czterech dni doszło do sześciuset wypadków drogowych, w których zginęło kilkadziesiąt osób! Setki były ranne!

bhp online

Czy można było zmniejszyć wymiar tej tragedii? Oczywiście! Włączając rozum i przypominając sobie reguły bezpieczeństwa na kursie bhp online.

Charakterystyka bhp online

Szkolenie bhp online można zrobić w dowolnie wybranym siebie czasie oraz miejscu. Wystarczy tylko, że będziemy mieli dostęp do komputera oraz internetu. Odbyte w ten sposób szkolenie bhp online jest dużo przyjemniejsze niż szkolenie stacjonarne, gdzie niejednokrotnie musimy dojechać w wyznaczone miejsce i stracić w ten sposób czas. Jeśli będziemy mieli pytania, to nic nie szkodzi, aby je zadać instruktorowi bhp online – do każdego kursu oddelegowany zostaje specjalista, który w ciągu kilku godzin musi odpowiedzieć na nasze pytanie. Pełna obsługa i wielka wygoda przy zachowaniu wysokiej jakości szkolenia – czy kogoś jeszcze trzeba namawiać do kursu bhp online?

Kurs bhp online zrobisz poprzez: www.controlbhp.pl

CONTROL BHP

Aleja Kasztanowa 18-20, 53-125 Wrocław

TEL: +48 503 939 294

MAIL: biuro(małpa)controlbhp.pl